Відгуки про компанію NoVi Shop
- Альона С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Богдан П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Г.
- СЕРГЕЙ Г.
- Анна В.
- Галина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вдруге замовляла. Раджу.
- Галина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Жанна А.
- Марина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дар'я В.
На жаль, не можу оцінити товар. Перше негативне враження про магазин склалося тоді, коли інформація про товар на сайті виявилася неактуальною. Проте я робила замовлення в неробочий час, тож можна списати це на те, що можливо хтось замовив останню хустину прямо переді мною, а продавець не мав змоги оновити каталог, тож нехай. Звʼязалися зі мною в понеділок тільки в другій половині дня. Ми обрали заміну, пообіцяли відправити в понеділок, максимум у вівторок. Сьогодні середа, 17 вечора, і я відміняю своє замовлення, бо не бачу сенсу чекати далі!
На фото могла б бути я в хустині, проте не склалося!
