Відгуки про компанію NoVi Shop
- Вадим П.
- Костишин Н.
- Майя Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віктор Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Іван П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарна накидка, в автівці крісло шкіряне с підігрівом, але спині холодно. Тепер взагали не відчувається холод. Продавця раджу.
Раді що Вам все сподобалося. Дякуємо за відгук. Гарного Вам користування.
- Владимир Василевич З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей Ч.
- Сергей Я.
Заказ був на овчину лимонного колеру, укріплення виявляється на чергу, прийдеться переробляти,неповага до замовника
Доброго дня. не зрозуміли вашу претензію. Напишіть будь ласка, що саме вас не влаштовує.
